تبلیغات
همه چیز و هیچ چیز همه چیز و هیچ چیز
در پروژه جدید گروه امنیتی آشیانه، حدود 100 سایت عربی که اکثراً سایت های مهم دولتی و سایت های دانشگاه ها و شرکت های عربی بودند، توسط گروه امنیتی آشیانه هک و چهره تمامی این سایت ها به صفحه ای با نماد ایران و نماد خلیج فارس تغییر پیدا کرد.به گزارش بخش خبر تراشه، هدف از این کار محکوم کردن تغییر نام خلیج فارس و استفاده از اسم مجعول خلیج عربی در سایت ها بود.
برای خواندن متن کامل خبر، لطفاً به ادامه مطلب مراجعه کنید.
در پروژه جدید گروه امنیتی آشیانه، حدود 100 سایت عربی که اکثراً سایت های مهم دولتی و سایت های دانشگاه ها و شرکت های عربی بودند، توسط گروه امنیتی آشیانه هک و چهره تمامی این سایت ها به صفحه ای با نماد ایران و خلیج فارس تغییر پیدا کرد.به گزارش بخش خبر تراشه، هدف از این کار محکوم کردن تغییر نام خلیج فارس و استفاده از اسم مجعول خلیج عربی در سایت های عربی بود.

در ادامه یکی از مدیران این گروه می افزاید: "در این پروژه ما به چهار سرور عربی نفوذ کرده و چهره سایت های مهمی از کشورهای بحرین، عربستان، امارات، عمان، عراق ... را که بر روی این سرورها قرار داشتند را با صفحه ای با نماد ایران و نام خلیج فارس تغییر دادیم. در روز یکشنبه 29 اردیبهشت، عملیات نفوذ به سرور وب سایت های فوق الذکر شروع شد که پس از 3 روز فعالیت شبانه روزی در صبح روز چهارشنبه 1 خرداد 87 نماد ایران و اسم خلیج فارس در کلیه وب سایت های فوق الذکر عربی قرار گرفت. پیش از این حدود دو سال پیش ما پروژه هایی در زمینه هک کردن 100 سایت اسرائیلی و 500 سایت دانمارکی داشتیمف ولی این بار هدف تنها سایت های عربی با پسوند های .om , .sa ,.ae , .iq , bh و ... شناخته می شوند، بودند. جهت جلوگیری از متوجه شدن سریعتر مسئولین این سرورها، فایل اصلی برخی از سایت ها با نام Index را عوض نکردیم و تنها با نام Ashiyane بر روی این سایت ها قرار دایدم. لازم به ذکر است که این 100 سایت بر روی چهار سرور مختلف با سیستم عامل های ویندوز 2003 بودند."

تمامی این سایت ها در سایت بین المللی Zone-H ثبت شده اند.
در زیر می توانید برخی از سایت های هم شده توسط گروه امنیتی آشیانه را مشاهده کنید.

لینک 1 - لینک 2 - لینک 3 - لینک 4 - لینک 5

در لیست این 100 سایت، سایت های مهمی چون سایت لیگ خلیج عرب، سایت وزارت آموزش عالی عراق، سایت اداره پلیس ابوظبی امارات، سایت الخلیج امارات، سایت دانشگاه میادین عربستان، سایت هیئت مردم امارات، سایت شرکت گاز عمان و ... به چشم می خورد که چهره برخی از این سایت های هک شده هنوز توسط مدیران آنها اصلاح نشده است. جهت مشاهده کلیه سایت های هک و ثبت شده توسط آشیانه در سایت Zone-H و همچنین میزان اهمیت هر مرحله می توانید به این لینک مراجعه کنید.

با تقدیم احترام، خ-بغدادی

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 5 خرداد 1387 توسط خ-بغدادی | نظرات ()